Bransoletka srebrna na sznurku z naturalnym kamieniem księżycowym
- Długość bransoletki: około 25 cm
- Szerokość kamienia na środku:10 mm
- Średnica kamieni: około 3,5 mm
- Kamień: kamień księżycowy
- Waga: 1,2 g
- Sznurek: jedwabny
- Materiał: srebro 925
Jedna z najpiękniejszych bransoletek w naszym sklepie. Wykonana została w całości z materiałów najwyższej jakości. Na jedwabnym sznurku w szarym kolorze zawieszone zostały naturalne kamienie księżycowe oraz kuleczki ze srebra próby 925. Bransoletki wykonywane są przez nas ręcznie, w Polsce.
Kamień księżycowy zachwyca swoim blaskiem. Nic dziwnego, jest kamieniem naprawdę niezwykłym. Ten bezbarwny minerał czaruje każdego swoją niezwykłą poświatą, która od wieków kojarzona była właśnie z blaskiem księżyca. Ten piękny kamień kojarzony jest bardzo intensywnie z energią kobiecą. To kamień intuicji, który pozwala zachować równowagę w życiu osobistym. Polecany jest również osobom poszukującym wewnętrznej siły, szczęścia i stabilizacji. Bardzo często nazywany jest również kamieniem miłości.
Bransoletki wykonywane są z kamieni naturalnych, w związku z tym kamienie mogą delikatnie różnić się między sobą wybarwieniem, wielkością, poświatą czy kształtem. Zawsze jednak selekcjonujemy kamienie i wybieramy tylko te najpiękniejsze. Całkowita długość bransoletki wynosi około 25 cm. Bransoletka jest regulowana poprzez przesuwną kuleczkę umieszczoną na sznureczku – pasuje więc na każdy nadgarstek.
Biżuteria powstała na podstawie oryginalnych projektów. Jest wykonywana ręcznie w Polsce. Wybierając produkty Filigree można być przekonanym o ich unikatowości. Nie są to ozdoby produkowane na masową skalę, ale powstające w limitowanej liczbie sztuk. W każdym egzemplarzu widoczne są kunszt i uczucia, które zostały włożone w to, aby powstała wyjątkowa i niebanalna biżuteria, zachwycająca swoim niepowtarzalnym blaskiem.
Biżuteria pakowana jest w eleganckie beżowe pudełka z logo marki. Wewnątrz znajduje się kartonik z symboliką przypisaną do danego kamienia.
Na metce nie widnieje informacja o cenie, bransoletka jest więc gotowa do wręczenia w prezencie.
Biżuteria wykonana z najlepszej jakości srebra, określanej w jubilerstwie jako próba 925. Jest ona wolna od niklu, kadmu i ołowiu.
Producent nie udziela gwarancji na powłokę ścieralną.
Trwałość koloru zależy od dbałości użytkownika oraz długości okresu użytkowania biżuterii.