Reklamacja towaru

Jeżeli w okresie dwóch lat od dnia otrzymania produktu ujawniły się wady stanowiące o niezgodności towaru z umową prosimy o złożenie reklamacji korzystając z możliwości wypełnienia formularza. Istnieją dwa sposoby na złożenie reklamacji zakupionego produktu.
 

 

1. Formularz reklamacji produktu online.

W sklepie Filigree.pl możesz w szybki i prosty sposób wygenerować reklamację! Aby dodać zgłoszenie reklamacyjne zaloguj się do panelu sklepu, następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.

Wpisz nazwę zakupionego przez Ciebie produktu, opisz powstałą wadę oraz wybierz sposób zwrotu pieniędzy lub dodaj informację w opisie usterki o tym, że oczekujesz wymiany produktu na nowy.
Zapakuj bezpiecznie produkt wraz z wydrukowanym formularzem i odeślij go na nasz adres korespondencyjny:
 • Filigree.pl Mmint Justyna Iwińska
 • os. Słoneczne 5B/13
 • 63-800 Gostyń
Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nas produktu. Jeśli z jakichkolwiek względów proces rozpatrywania reklamacji będzie się przedłużał, poinformujemy Cię o tym mailowo.

 

 

2. Formularz reklamacji offline.

W sklepie Filigree.pl możesz także wypełnić formularz reklamacji. Aby zgłosić reklamację postępuj zgodnie z instrukcją:

 

 • Pobierz gotowy formularz reklamacji tutaj. Możesz także skorzystać z własnego formularza, w którym zawarte zostaną: opis produktu, opis usterki oraz żądanie zwrotu pieniędzy lub wymiany produktu na nowy.
 • Zapakuj bezpiecznie produkt wraz z wydrukowanym formularzem i odeślij go na nasz adres korespondencyjny: 
  Filigree.pl Mmint Justyna Iwińska
  os. Słoneczne 5B/13
  63-800 Gostyń
 • Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nas produktu. Jeśli z jakichkolwiek względów proces rozpatrywania reklamacji będzie się przedłużał, poinformujemy Cię o tym mailowo.

 

 

 

 

 


Gwarancja producenta nie obejmuje wgnieceń, odkształceń oraz uszkodzeń mechanicznych powstałych w wyniku użytkowania. 

 

Producent nie udziela gwarancji na powłokę ścieralną (złocenie oraz rodowanie biżuterii). Trwałość koloru zależy od dbałości użytkownika oraz długości okresu użytkowania biżuterii. Zobacz tutaj jak dbać o swoją biżuterię

 

Gwarancja producenta nie obejmuje produktów które w sposób pośredni lub bezpośredni miały kontakt z wodą,
środkami chemicznymi typu perfum, dezodorant, środki czystości, alkoholem itp.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 155 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-28
Piekny naszyjnik . Polecam
2022-06-02
Obsługa kontaktowa i bardzo pomocna. Produkt doszedł zgodnie z ustaleniami. Druga połówka z produktu zadowolona. Bardzo :)! Polecam.
pixel