Pierścionki w kształcie korony

2018-09-04
Pierścionki w kształcie korony

Pierścionki w kształcie korony zdecydowanie podbiły nasze serca i rozgościły się na naszych palcach. Idealnie wpasowują się w trend królewskiej biżuterii, ale przede wszystkim są po prostu urocze i eleganckie jednocześnie. To niesamowicie ciekawy wzór, który pomimo swojego przepychu nadal pasuje do klasycznej biżuterii. Dzięki temu jak najbardziej możemy go nosić codziennie. A przecież o to chodzi w naszej ulubionej biżuterii - nie ma czekać na nas w szkatułce tylko ma cieszyć oko każdego dnia!

Linki do wszystkich pierścionków pokazanych w artykule znajdziesz na samym końcu. Wystarczy kliknąć, aby zobaczyć nasz produkt.


Ponadczasowy minimalizm

Czyli to, co sprawdza się najlepiej w każdej sytuacji. Najczęściej też wybieramy klasyczne wzory, nie tylko dlatego, że możemy zabrać je ze sobą wszędzie. Po prostu pasują również do każdego stroju, ale też do pozostałej biżuterii. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy przepiękny i uniwersalny pierścionek w kształcie korony bez cyrkonii. Nie jestem też zaskoczona faktem, że jest to jeden z najbardziej popularnych pierścionków w naszym sklepie.

Pierscionek w ksztalcie korony ze srebra

Mieniące się cyrkonie

Jeśli chcesz nieco zaszaleć i lubisz pierścionki mieniące się przepięknymi cyrkoniami to koniecznie musisz zobaczyć nasze propozycje. Bogato zdobione fantazyjne wzory pierścionków w kształcie korony cudownie ozdobią palec, będą też zwracać na siebie uwagę. Czy kojarzą się z przepychem? Może trochę. Czy można je nosić na co dzień? Jak najbardziej! Który z nich jest Twoim faworytem?

Pierścionek w kształcie korony z cyrkoniami
Bogato zdobiony pierścionek w kształcie korony z cyrkoniami
Pierścionek w kształcie korony z cyrkonią
Pierścionek w kształcie korony z niebieską cyrkonią

Jeszcze więcej pierścionków?

Chcesz połączyć swoją koronę z innymi pierścionkami? Żaden problem. Bardzo polecamy łączenie ich z minimalistycznymi obrączkami, które doskonale uzupełnią nasze wystylizowane dłonie. Możemy je założyć razem z pierścionkiem w kształcie korony, na jednym palcu. Możemy też dodać wiele innych, pojedynczych obrączek na pozostałych palcach i drugiej dłoni.

Pierścionek obrączka z cyrkoniami
Bogato zdobiony pierścionek w kształcie korony z cyrkoniami
Pierścionek w kształcie korony z cyrkonią
Pierścionek w kształcie korony z niebieską cyrkonią
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 155 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-28
Piekny naszyjnik . Polecam
2021-05-03
Super
pixel