Biżuteria dla kobiet 50+

2017-02-22
Biżuteria dla kobiet 50+
Z pewnością będziemy pod wrażeniem przeglądając szkatułkę dojrzałej kobiety. Możemy tam znaleźć prawdziwe skarby, które gromadzone były przez lata. Może srebrne kolczyki 'zdobyte' w czasie stanu wojennego? Może świetnej jakości zegarek pamiętający jeszcze czasy ZSRR? Sama posiadam dwa takie zegarki, które moja mama nabyła w latach 80tych. A może kolczyki, które nasza mama czy babcia złożyła kiedyś samodzielnie? Niełatwo jest dodać do takiej szkatułki kolejną biżuterię. Mamy jednak dla was kilka podpowiedzi.

Bursztyn - bałtyckie złoto

Bursztyn jest kamieniem niezwykle pożądanym...poza granicami naszego kraju. W Polsce nadal jest niedoceniany. Bardzo często kojarzy się z tanią pamiątką z wakacji, a prawda jest jednak taka, że wartość naturalnego bursztynu szybuje w górę. Już kilka lat temu zauważono, że pokłady bursztynu ulegają wyczerpaniu. Co to oznacza? Kupujmy biżuterię z bursztynu, póki jeszcze mamy taką możliwość :)

Biżuteria z bursztynem bardzo często uwielbiana jest przez dojrzałe kobiety. Dodatkowo będzie to właśnie wartościowy prezent, którego wartość będzie z czasem wzrastała. I tak po prostu - bursztyn jest po prostu przepięknym kamieniem. Robi ogromne wrażenie, jest okazały, a jeśli posiada naturalne inkluzje, staje się tym bardziej niebanalny.

Co wybrać? Dobrym pomysłem na pewno będą naszyjniki z bursztynu. Możesz wybrać delikatniejsze, z drobnych kamyczków. Możesz też zdecydować się na okazały naszyjnik z dużych brył - dojrzałym kobietom pasuje masywna biżuteria. Dobrym pomysłem mogą być też kolczyki z bursztynem (pamiętaj jednak, aby nie były zbyt ciężkie) oraz broszka.


Bizuteria-bursztynowa-dla-kobiet-dojrzalych Bizuteria-bursztynowa-dla-kobiet-dojrzalych
Elegancka broszka


A skoro już jesteśmy przy broszkach... Jest to element biżuterii szczególnie lubiany przez dojrzałe kobiety. Broszka jest bardzo elegancka, dodaje niesamowitej klasy. Kilka dekad temu broszka była obowiązkowym dodatkiem do stroju na każdej potańcówce. 

broszka-pomysl-na-prezent-dla-babci  broszka-pomysl-na-prezent-dla-babci


Wyjątkowe perły dla prawdziwej damy

Na wytworzenie przez małża jednej perły potrzeba nawet do 4 lat. Ponad połowa z uzyskanych pereł to odpady - perły o bardzo niskiej jakości, które nie są wykorzystywane do wyrobu biżuterii. Między innymi dlatego perły są wyjątkowe i uwielbiane przez kobiety. Naszyjniki z naturalnych pereł wysokiej klasy to koszt kilkuset złotych. Nie musimy jednak wydawać fortuny, aby podarować perły naturalne.

Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na komplet kolczyków oraz zawieszki z pojedynczymi perłami. Alternatywą mogą być też naturalne perły słodkowodne. 

pomysl-na-prezent-dla-babci-perly-naszyjnik
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 155 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-28
Piekny naszyjnik . Polecam
2023-01-04
Zamówienie przebiegło sprawnie. Biżuteria warta zakupu. Piękna.
pixel