
Z naszego bloga



Wysoki połysk biżuterii uzyskuje się dzięki dodatkowej pracy jubilera na odpowiednim narzędziu polerskim. Dobrze wykonane polerowanie jest cenną zaletą, powierzchnia srebrna jest zamknięta, przez co wolniej się utlenia i nie zmienia koloru, a dodatkowo stanowi niepowtarzalny efekt błysku, tak bardzo ceniony przez naszych klientów.
Produkowane we Włoszech.
Polskie prawo probiercze wymaga znaku urzędu probierczego na produktach, których waga użytego surowca srebra przekracza 5 g. Produkt został zweryfikowany i oznakowany cechą probierczą, zgodną z polskim prawem probierczym.
Polskie Prawo nie wymaga znakowania produktów cechą probierczą, jeżeli waga pojedynczego elementu nie przekracza 5 g zawartości srebra w produkcie. Ten produkt został oznaczony imiennikiem producenta, który potwierdza autentyczność materiału użytego do produkcji.